+48 692 - 363 - 606
office@mkadwokat.eu

O firmie

MKwiatkowska Kancelaria Adwokacka

Założycielką kancelarii jest Małgorzata Kwiatkowska – absolwentka Uczelni Łazarskiego w Warszawie na Wydziale Prawa, Szkoły Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie oraz studiów podyplomowych o tematyce "Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe - restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstwa" zorganizowanych przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie i „Akademia Spółek” których organizatorem jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Pomaga swoim Klientom jako adwokat wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie pod nr WAW/Adw/7874.

Adwokat Małgorzata Kwiatkowska specjalizuje się w prawie cywilnym oraz upadłościowym. Zdobyła bogate doświadczenie pełniąc niemalże przez dziesięć lat obowiązki na stanowisku Asystenta Sędziego w Sądzie Okręgowym oraz w Sądzie Rejonowym w Wydziale Cywilnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w wyspecjalizowanych szkoleniach oraz konferencjach. Obywając szkolenia organizowane przez Polskie Centrum Mediacji uzyskała uprawnienia do prowadzenia mediacji cywilnych i gospodarczych. Zdobyte umiejętności negocjacyjne wykorzystuje w swojej codziennej pracy dążąc do polubownego zakończenia sporu i wypracowując korzystne warunki porozumień.Referencje

 • We współpracy z adwokat Małgorzatą Kwiatkowską doceniamy przede wszystkim rzetelną i wnikliwą analizę sprawy, przyjazną atmosferę i zrozumienie problemu oraz pomoc w jego rozwiązaniu - szybko i bez zbędnych kosztów.

  Emilia Wcześniak
  EdenSalon.pl

 • Wysoki poziom świadczonych usług, przejrzyste warunki współpracy oraz przyjazne podejście do Klienta dające komfort rzetelnego wsparcia w rozwiązywaniu problemów prawnych dają pewność że motto kancelarii „Twoje sprawy w dobrych rękach” w całości oddaje jej filozofię działania. Dziękujemy i polecamy.

  Błażej Luberadzki
  IT Consulting

 • Profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, bogata wiedza oraz sumienność i rzetelność w działaniu to są cechy, które charakteryzują adwokat Małgorzatę Kwiatkowską. Niesamowity partner biznesowy jak również człowiek - dziękujemy i każdemu życzymy tak owocnej współpracy

  Michał Czpak
  PrawnikBiz.pl